Vitrína lumo maxi, černá

Polovysoká elegantní vitrína LUMO Maxi se dveřmi, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní... více informací »
Vitrína lumo maxi
Značka: VCM
3 569 Kč
Ověřit dostupnost
Polovysoká elegantní vitrína LUMO Maxi se dveřmi, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní...

Polovysoká elegantní vitrína LUMO Maxi se dveřmi, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní zadní stěna jsou vyrobeny z kvalitní repliky dřeva. K dispozici také ve variantě s LED osvětlením, díky kterému ještě více vyniknou vaše sbírky či dekorační předměty. Vitríny VCM mají mimořádně vysoký standard, který kromě trvalé a spolehlivé kvality zahrnuje také kompletní montážní materiál. Materiál: kvalitní imitace dřeva, tvrzené bezpečnostní sklo Rozměry: 118 x 59 x 18 cm Vitrína lumo maxi, černá značky VCM.

Zajímavý výrobek Vitrína lumo maxi, černá od společnosti s dlouholetou tradicí VCM máte možnost najít v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Ceny od 3 569 Kč.