Krmící dudlík od 4. měsícev

Krmící dudlík patří mezi praktické objevitelské pomůcky pro děti od 4. měsíce. Dudlík je praktická pomůcka pro děti, které... více informací »
Krmící dudlík od 4. měsícev
Značka: Bayby
99 Kč
Ověřit dostupnost
Krmící dudlík patří mezi praktické objevitelské pomůcky pro děti od 4. měsíce. Dudlík je praktická pomůcka pro děti, které...

Krmící dudlík patří mezi praktické objevitelské pomůcky pro děti od 4. měsíce. Dudlík je praktická pomůcka pro děti, které začínají ochutnávat příkrmy a pevné potraviny. Do krmícího dudlíku můžete vložit ovoce, zeleninu a další druhy potravin vhodné pro konkrétní věk dítěte. Malé dírky postupně uvolňují potravu tak, aby se dítě bezpečně a samostatně krmilo. Chuťové buňky tak mohou prozkoumat různé potraviny ještě před tím, než je začne samo žvýkat.Doporučení: Před prvním a každým dalším použitím umyjte v horké vodě šetrným mycím prostředkem, důkladně vypláchněte a na závěr přelijte vařící vodou. Velmi vhodný je domácí sterilizátor. Nepoužívejte v myčce a mikrovlnné troubě.Pokrm bez rizika udušeníPro děti od 4. měsícePro snadný přechod k pevné stravě Krmící dudlík od 4. měsícev značky Bayby.

Krmící dudlík od 4. měsícev – pokrm bez rizika udušení – . plast, kov.

Ve slevě tento výrobek Krmící dudlík od 4. měsícev od skvělé značky Bayby jednoduše naleznete tady a teď extra se slevou. Ceny od 99 Kč.