Šlehací rotační metla s pružinou

Pomocník, který klame tělem. Řekli byste do štíhlé a elegantní metly, že za vás udělá mnoho práce bez námahy? Oceníte ji... více informací »
Šlehací rotační metla s pružinou
Značka: Astoreo
89 Kč
Ověřit dostupnost
Pomocník, který klame tělem. Řekli byste do štíhlé a elegantní metly, že za vás udělá mnoho práce bez námahy? Oceníte ji...

Pomocník, který klame tělem. Řekli byste do štíhlé a elegantní metly, že za vás udělá mnoho práce bez námahy? Oceníte ji zejména při šlehání vajec, šlehačky, hladkých krémů, těsta na palačinky, majonézy nebo napěňování mléka apod. Ohromí vás její snadná obsluha. Zatlačením rukojeti směrem dolů uvedete do pohybu (roztočíte) pružinový mechanismus. Při každém zatlačení se metla začne sama otáčet a bez odmlouvání ušlehá všechno, do čeho ji ponoříte.Materiál nerezová ocel, odolný plastRozměry: 30 x 6 x 3 cmDostatečně dlouhá rukojeť umožňuje snadné a bezpečné uchopeníDoporučujeme mýt ručně Šlehací rotační metla s pružinou značky Astoreo.

Šlehací rotační metla s pružinou – snadná obsluha – . .

Povedený produkt Šlehací rotační metla s pružinou od top značky Astoreo můžete pořídit již dnes ve výprodejové akci. Pouze nyní za 89 Kč.