Mísa hranatá s víkem Hvězdy

Mísy patří mezi nádobí, které využíváme v kuchyni velmi často. Jejich další výhodou je i snadné ukládání. Postačí... více informací »
Mísa hranatá s víkem Hvězdy
Značka: Astoreo
119 Kč
Ověřit dostupnost
Mísy patří mezi nádobí, které využíváme v kuchyni velmi často. Jejich další výhodou je i snadné ukládání. Postačí...

Mísy patří mezi nádobí, které využíváme v kuchyni velmi často. Jejich další výhodou je i snadné ukládání. Postačí vložit mísy do sebe podle velikosti a hned ušetříte mnoho potřebného místa. Hranaté tvary nádobí se ukládají ještě lépe.Součástí mísy je odnímatelné průhledné víko z měkkého, ale odolného plastu. Potraviny v ní snadno uchováme v chladničce a po vyndání v ní jídlo můžeme zároveň servírovat.Vnější část mísy je z atraktivního matného plastu s motivem hvězd.Vnitřní plastová část je hladká a leskláMateriál je zdravotně nezávadný a určený pro styk s potravinamiMísu lze používat v mikrovlnné troubě a vkládat do mrazniček s maximální teplotou do -25 °CDoporučené mytí v myčce do 35 °CObjem 3 lRozměry: 26 x 28 x 11 cm. Mísa hranatá s víkem Hvězdy značky Astoreo.

Mísa hranatá s víkem Hvězdy – hranatá s víkem – doporučené mytí v myčce do 35°C. plast.

Unikátní a žádaný kus Mísa hranatá s víkem Hvězdy od výrobce se skvělou pověstí Astoreo pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní za výborné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 119 Kč.