Calibra Cat Premium Kitten multipack

Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro koťátka.Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných... více informací »
Calibra Cat Premium Kitten multipack
Značka: Astoreo
179 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro koťátka.Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných...

Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro koťátka.Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných kočičích jazýčků.Vyrobeno bez umělých barviv a konzervačních látek.Multipack obsahuje: 6x Calibra Cat kapsa losos v omáčce 100 g, 6x Calibra Cat kapsa krůtí a kuřecí v omáčce 100 g.Složení:Losos v omáčce: Maso a výrobky živočišného původu (73% v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (9% losos v kouscích), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.Kuřecí a krůtí v omáčce: Maso a výrobky živočišného původu (80% v kouscích, z toho 10% kuřecí, 10% krůtí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky. Calibra Cat Premium Kitten multipack značky .

Calibra Cat Premium Kitten multipack – – . .

Zajímavý produkt Calibra Cat Premium Kitten multipack od spolehlivé značky Astoreo je k získání tady a teď trvale výhodně! Právě teď za cenu 179 Kč.