Calibra Cat Premium Steril. multipack

Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro kastrované kočky.Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím... více informací »
Calibra Cat Premium Steril. multipack
Značka: Astoreo
179 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro kastrované kočky.Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím...

Kompletní, prémiové krmivo lahodné chuti v mixu kapsiček pro kastrované kočky.Masové kousky v omáčce vyhoví náročným chutím mlsných kočičích jazýčků.Vyrobeno bez umělých barviv a konzervačních látek.Multipack obsahuje: 6x Calibra Cat kapsa játra v omáčce 100 g, 6x Calibra Cat kapsa losos v omáčce 100 g.Složení:Játra v omáčce: Maso a výrobky živočišného původu (78% v kouscích, z toho 10% játra), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Losos v omáčce: Maso a výrobky živočišného původu (69% v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (9% losos v kouscích), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Calibra Cat Premium Steril. multipack značky .

Calibra Cat Premium Steril. multipack – – . .

Ve slevě tento produkt Calibra Cat Premium Steril. multipack od přední společnosti Astoreo snadno naleznete zrovna dneska výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 179 Kč.