Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care

Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care dopřeje vašim chodidlům co nejlepší profesionální... více informací »
Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care
Značka: Scholl
549 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care dopřeje vašim chodidlům co nejlepší profesionální...

Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care dopřeje vašim chodidlům co nejlepší profesionální péči. Rotující hlavice bezbolestně odstraní odumřelou kůži během chvilky a vaše chodidla budou jemná a hladká. Povrchová úprava brusného válečku je unikátní a obsahuje diamantové krystalky pro co nejlepší výsledek. Provoz na 4x AA baterie (součástí balení). Nepoužívejte ve vodě. Elektrický pilník na chodidla SchollExtra drsnýDiamantové krystalky pro nejlepší výsledekHladká chodidla během chvilkyBezpečné a bezbolestné odstranění tvrdé kůžeProvoz na 4x AA baterie (součástí balení) Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care značky Scholl.

Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care – bezpečné a bezbolestné odstranění tvrdé kůže – provoz na 4x AA baterie (součástí balení). .

Tento designový kousek Elektrický pilník na chodidla extra drsný s diamantovými krystalky Expert care originál od značky Scholl máte možnost nakoupit bezpečně online za akční cenu. Aktuálně výhodně za 549 Kč.
Další produkty z kategorie Manikúra a pedikúra