Skládací židle s opěrkou na nohy

Tato kempingová židle má robustní ocelový rám a materiál sedáku je vyroben z pevné tkaniny 600D oxford, která je známá svými vysoce odolnými a... více informací »
Skládací židle s opěrkou na nohy
1 539 Kč
Ověřit dostupnost
Tato kempingová židle má robustní ocelový rám a materiál sedáku je vyroben z pevné tkaniny 600D oxford, která je známá svými vysoce odolnými a...

Tato kempingová židle má robustní ocelový rám a materiál sedáku je vyroben z pevné tkaniny 600D oxford, která je známá svými vysoce odolnými a nepromokavými vlastnostmi. Dodávaná opěrka hlavy a opěrka nohou navíc poskytují dodatečné pohodlí. Kromě toho díky integrovanému držáku na nápoje, chladicímu vaku a úložným taškám můžete mít vše potřebné na dosah ruky. Maximální nosnost 120 kg. Dodává se v praktické tašce. Rozměry 60 x 118 x 88 cm. Váha 4,25 kg. Skládací židle s opěrkou na nohy značky Haushalt international.

Unikátní a oblíbený produkt Skládací židle s opěrkou na nohy od známého předního výrobce Haushalt international jednoduše seženete v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Právě nyní za skvělou cenu 1 539 Kč.