Skládací stojan na šaty WENKO

Skládací stojan na šaty WENKO umožňuje skladovat nebo přepravovat oblečení úsporně. Je výškově nastavitelný od 99 do 167 cm, a proto ho můžete... více informací »
Skládací stojan na šaty WENKO
Značka: WENKO
1 279 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací stojan na šaty WENKO umožňuje skladovat nebo přepravovat oblečení úsporně. Je výškově nastavitelný od 99 do 167 cm, a proto ho můžete...

Skládací stojan na šaty WENKO umožňuje skladovat nebo přepravovat oblečení úsporně. Je výškově nastavitelný od 99 do 167 cm, a proto ho můžete variabilně použít jak k zavěšení košil, tak i kabátů. Je vybavený 4 kolečky se zajišťovacími bezpečnými brzdami. Stojan lze snadno složit na šířku 11 cm a úsporně uložit.Nosnost: 40 kg. Materiál: pochromovaný kov, lakovaný kov, polypropylen. Rozměry: 49 x 88 x 168 cm. Hmotnost: 2,9 kg. Vyrobila německá společnost Wenko. Skládací stojan na šatyÚsporné skladování oděvůVýškově nastavitelný4 kolečka se zajišťovacími brzdamiSnadné složení a skladováníNosnost 40 kg Skládací stojan na šaty WENKO značky Wenko.

Skládací stojan na šaty WENKO – úsporné skladování oblečení, výškově nastavitelný, snadné složení a rozložení – . pochromovaný kov, práškově lakovaný kov, polypropylen.

Unikátní a žádaný produkt Skládací stojan na šaty WENKO od výrobce se skvělou pověstí Wenko pohodlně pořídíte zde se slevou! Aktuálně stojí u nás 1 279 Kč.