Chytré struhadlo s nádobkou

Strouhání potravin bez nepořádku je možné s naším praktickým struhadlem. Díky vkládací nádobce můžete strouhat sýr nebo... více informací »
Chytré struhadlo s nádobkou
Značka: Astoreo
99 Kč
Ověřit dostupnost
Strouhání potravin bez nepořádku je možné s naším praktickým struhadlem. Díky vkládací nádobce můžete strouhat sýr nebo...

Strouhání potravin bez nepořádku je možné s naším praktickým struhadlem. Díky vkládací nádobce můžete strouhat sýr nebo zeleninu bez toho, aby nastrouhaná hmota padala na kuchyňskou linku. Strouhat můžete ještě pohodlněji a to horizontálně tak, že struhadlo položíte. Strouhací plocha umožňuje co nejefektivnější strouhání. Díky oboustranným strouhacím otvorům budete strouhat potraviny v obou směrech (při pohybu nahoru i dolů). Tím ušetříte čas i námahu.Materiál: kvalitní a odolný HIPS materiál + nerezová ocelRozměry: 11 x 7,5 x 21,5 cmLze mýt v myčceNabízíme ve třech barevných provedeních Praktická a vyjímatelná nádobka na strouhané potravinyStrouhání v horizontální i vertikální polozeOboustranná strouhací plocha (strouhá potraviny v obou směrech – nahoru i dolů)Kvalitní, odolný materiál vhodný pro styk s potravinamiDvě plochy pro jemné a hrubé strouháníNádobka s ergonomickým úchytem pro snadnou manipulaci  Chytré struhadlo s nádobkou značky Astoreo.

Chytré struhadlo s nádobkou – praktická a vyjímatelná nádobka na strouhané potraviny – . .

Tento nejprodávanější produkt Chytré struhadlo s nádobkou od značky se skvělou pověstí Astoreo dostanete právě za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč.