Šéfkuchařský nůž 27,5 cm

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky... více informací »
Šéfkuchařský nůž 27
Značka: Astoreo
179 Kč
Ověřit dostupnost
Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky...

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce. Šéfkuchařský nůž 27,5 cm značky Astoreo.

Šéfkuchařský nůž 27,5 cm – potraviny se na nůž nelepí – . .

Tento žádaný kus Šéfkuchařský nůž 27,5 cm od výrobce se skvělou pověstí Astoreo máte možnost pořídit momentálně na našich stránkách za parádní cenu. Cena již od 179 Kč.