Vakuový organizér WENKO

Vakuový organizér WENKO je ideální pro ukládání sezónního oblečení, lůžkovin apod. Stačí do vaku uložit potřebné věci a pomocí vysavače z... více informací »
Vakuový organizér WENKO
Značka: WENKO
439 Kč
Ověřit dostupnost
Vakuový organizér WENKO je ideální pro ukládání sezónního oblečení, lůžkovin apod. Stačí do vaku uložit potřebné věci a pomocí vysavače z...

Vakuový organizér WENKO je ideální pro ukládání sezónního oblečení, lůžkovin apod. Stačí do vaku uložit potřebné věci a pomocí vysavače z něj odsát vzduch. Uložené věci budou chráněné před prachem, vlhkostí i moly. Díky odsátému vzduchu se sníží objem uložených věcí až o 75 %.Materiál: polyethylen, polyamid, polypropylen. Rozměry: 50 x 180 x 90 cm. Vyrobila německá společnost Wenko.Vakuový organizérIdeální pro uložení sezónního oblečení nebo lůžkovinOchrana před prachem, vlhkostí a škůdciSnížení objemu uložených věcí až o 75 %Praktické využití v každé domácnostiSnadné používáníOdsátí vzduchu vysavačem  Vakuový organizér WENKO značky Wenko.

Vakuový organizér WENKO – k uložení sezónního oblečení, sníží objem až 75 %, ochrana před prachem, vlhkostí a škůdci – . polyethylen, polyamid, polypropylen.

Akční produkt Vakuový organizér WENKO od skvělé značky Wenko můžete koupit zde teď za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně výhodně za 439 Kč.