Vitrína lumo mini s led osvětlením, černá

Elegantní vitrína LUMO Mini s dvířky, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní zadní stěna... více informací »
Vitrína lumo mini s led osvětlením
Značka: VCM
3 759 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní vitrína LUMO Mini s dvířky, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní zadní stěna...

Elegantní vitrína LUMO Mini s dvířky, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní zadní stěna jsou vyrobeny z kvalitní imitace dřeva. K dispozici také ve variantě s LED osvětlením, díky kterému ještě více vyniknou vaše sbírky či dekorační předměty. Vitríny VCM mají mimořádně vysoký standard, který kromě trvalé a spolehlivé kvality zahrnuje také kompletní montážní materiál. Materiál: kvalitní imitace dřeva, tvrzené bezpečnostní sklo Rozměry: 90 x 59 x 18 cm Vitrína lumo mini s led osvětlením, černá značky VCM.

Unikátní kus Vitrína lumo mini s led osvětlením, černá od této skvělé značky VCM snadno získáte v naší internetové nabídce za rozumné peníze. V současnosti za 3 759 Kč.