Vitrina vitrosa mini s led osvetlenim, orech, ii.jakost

Skleněná vitrína Vitrosa mini s 8 variabilními skleněnými policemi. Dvířka, boční stěny i police jsou vyrobeny z... více informací »
Vitrina vitrosa mini s led osvetlenim
Značka: VCM
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Skleněná vitrína Vitrosa mini s 8 variabilními skleněnými policemi. Dvířka, boční stěny i police jsou vyrobeny z...

Skleněná vitrína Vitrosa mini s 8 variabilními skleněnými policemi. Dvířka, boční stěny i police jsou vyrobeny z bezpečnostního ESG skla. K dispozici s nebo bez LED osvětlení. Přednosti: dřevěný rám dveře, boční panely, regály vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla rychlé a bezpečné upevnění na stěnu povrch korpusu se strukturou dřeva stabilní zadní stěna rychlá a bezpečná montáž na stěnu 8 nastavitelných polic (zatížení do 2,5 kg) Skříňky VCM jsou vyrobeny ve vysokém standardu, který kromě trvalé a spolehlivé kvality obsahuje také jedinečný servisní balíček a kompletní montážní materiál. Hmotnost: 20 kg.Jedná se o 2.jakost. Na jedné polici je malý kaz, viz foto. Vitrina vitrosa mini s led osvetlenim, orech, ii.jakost značky VCM.

Levný produkt Vitrina vitrosa mini s led osvetlenim, orech, ii.jakost od společnosti se zárukou kvality VCM můžete nakoupit na našich stránkách nyní za rozumné peníze! Aktuálně stojí u nás 2 999 Kč.