Dárková sada Palmolive MEN

Pánská dárková sada Palmolive MEN s příjemnou vůní a s kosmetickým pouzdrem obsahuje:1. Zubní pastu Colgate Max White Charcoal 75... více informací »
Dárková sada Palmolive MEN
Značka: Palmolive
399 Kč
Ověřit dostupnost
Pánská dárková sada Palmolive MEN s příjemnou vůní a s kosmetickým pouzdrem obsahuje:1. Zubní pastu Colgate Max White Charcoal 75...

Pánská dárková sada Palmolive MEN s příjemnou vůní a s kosmetickým pouzdrem obsahuje:1. Zubní pastu Colgate Max White Charcoal 75 ml. S obsahem aktivního uhlí a jemným čištěním pomocí minerálních mikročástic zabraňuje povrchovým skvrnám. Je šetrná k zubní sklovině a určená pro každodenní použití.2. Zubní kartáček Colgate 360 s vlákny napuštěnými aktivním uhlím. Pomáhá odstraňovat bakterie mechanickým působením. Barva zubního kartáčku se může lišit.3. Sprchový gel Palmolive MEN Refreshing 3v1 250 ml, který je vhodný pro tělo, obličej i vlasy.4. Šampon Palmolive Men Invigorating 350 ml pro zdravou pokožku hlavy. Obohacený o 100% přírodní výtažky z máty a oleje z cedrového dřeva je osvěžující pánskou vůní.• Dárková sada Palmolive MEN• Kosmetické pouzdro součástí balení• Osvěžující pánská vůně Dárková sada Palmolive MEN značky Palmolive.

Dárková sada Palmolive MEN – kosmetické pouzdro součástí balení – . .

Exkluzivní výrobek Dárková sada Palmolive MEN od kvalitní společnosti Palmolive můžete získat zde ve slevě! Levně za cenu 399 Kč.