Casa Chic Bristol, rám na obrázky, sklo, 15 x 15 cm s paspartou, pravé dřevo

Exkluzivní obrazový rám Bristol od Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám. Kvalitní ruční zpracování se zde... více informací »
Casa Chic Bristol
Značka: Casa Chic
399 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní obrazový rám Bristol od Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám. Kvalitní ruční zpracování se zde...

Exkluzivní obrazový rám Bristol od Casa Chic by blumfeldt dodá každé fotografii dokonalý rám. Kvalitní ruční zpracování se zde snoubí s mimořádně stylovým designem. Za nerozbitným bezpečnostním sklem najdou umělecké předměty, výtisky nebo fotografie optimální ochranu před prachem, vlhkostí a světlem. Hloubka obrazového rámu Bristol krásně zvýrazní vaše fotografie v každé místnosti a široký profil rámu bude elegantním kontrastem. Vysoce kvalitní fotorámeček lze používat v orientaci na šířku i na výšku a je vybaven stojánkem a závěsem na zadní straně. Bez pasparty je vhodný pro formát obrazu 15 x 15 cm a za vhodnou paspartou můžete umělecky prezentovat fotografie a obrázky ve formátu 10 x 10 cm.Samostatně nebo na zeď, na výšku nebo na šířku: fotorám Bristol od Casa Chic by blumfeldt vystaví vaše fotografie do centra pozornosti.

Akční a ve slevě kus Casa Chic Bristol, rám na obrázky, sklo, 15 x 15 cm s paspartou, pravé dřevo od výrobce s mnohaletou tradicí Casa Chic můžete pořídit právě dnes skutečně levně! Teď v akci 399 Kč.