Dreamies pochoutka

Lahodná pochoutka pro všechny kočičí mazlíčky.Křupavé polštářky obsahují doplňkové krmivo.Náplň z hovězího masa je... více informací »
Dreamies pochoutka
Značka: Astoreo
49 Kč
Ověřit dostupnost
Lahodná pochoutka pro všechny kočičí mazlíčky.Křupavé polštářky obsahují doplňkové krmivo.Náplň z hovězího masa je...

Lahodná pochoutka pro všechny kočičí mazlíčky.Křupavé polštářky obsahují doplňkové krmivo.Náplň z hovězího masa je jemná, krémová a velmi chutná.Sáček má zipové uzavírání, aby polštářky vydržely dlouho křupavé i po otevření.Obsah 60 g.Složení: rostlinné bílkovinové extrakty, obiloviny, oleje a tuky, maso a vedlejší zvířecí produkty (min. 4% hovězí), minerální látky a vedlejší rostlinné produkty. Každý kousek obsahuje méně než dvě kalorie.Doporučená denní dávka pro 1 kočku (4kg): max. 20 ks/den.Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici.Dávky pamlsků lze upravit dle hmotnosti kočky.Po otevření obalu spotřebujte do 4 týdnů.Uchovávejte v chladu a suchu.Vyrobeno v České republice.Více variant. Dreamies pochoutka značky .

Dreamies pochoutka – – . .

Kvalitní a levný produkt Dreamies pochoutka od značky Astoreo snadno naleznete na našich stránkách teď právě za super cenu. Ceny od 49 Kč.