Stohovatelná police plastová úzká

Už nemusíte přemýšlet nad tím, jak co nejefektivněji uložit své věci. Máme pro vás skvělé řešení. Stohovatelné plastové... více informací »
Stohovatelná police plastová úzká
Značka: Astoreo
79 Kč
Ověřit dostupnost
Už nemusíte přemýšlet nad tím, jak co nejefektivněji uložit své věci. Máme pro vás skvělé řešení. Stohovatelné plastové...

Už nemusíte přemýšlet nad tím, jak co nejefektivněji uložit své věci. Máme pro vás skvělé řešení. Stohovatelné plastové police zaberou minimum místa a přitom se do nich vejde tolik věcí. Nevelké dispozice je předurčují k univerzální využitelnosti v nejrůznějších typech interiéru.Hodí se nejen do koupelny a kuchyně, ale i do šatny, dětského pokoje, předsíně nebo technické místnosti. Oceníte je všude tam, kde chcete mít svoje věci po ruce a bez zbytečného nepořádkuMateriál: odolný a zdravotně nezávadný, recyklovatelný plastRozměry: 27 x 18 x 15 cm  Stohovatelná police plastová úzká značky Astoreo.

Stohovatelná police plastová úzká – zaberou minimum místa – . plast.

Velmi žádaný výrobek Stohovatelná police plastová úzká od dodavatele kvalitních produktů Astoreo jednoduše můžete získat aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu! Právě teď jen za 79 Kč.