Zahradní přenosná sprcha

Zahradní přenosná sprcha se stativovou základnou zajistí pohodlné venkovní sprchování. Hliníkové tělo a základna jsou výškově nastavitelné a... více informací »
Zahradní přenosná sprcha
Značka: Kinzo Garden
599 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní přenosná sprcha se stativovou základnou zajistí pohodlné venkovní sprchování. Hliníkové tělo a základna jsou výškově nastavitelné a...

Zahradní přenosná sprcha se stativovou základnou zajistí pohodlné venkovní sprchování. Hliníkové tělo a základna jsou výškově nastavitelné a stabilní. Konektory jsou standardní a kompatibilní s běžnými hadicemi (1/2 ″). Sprchová hlavice je vybavená 5 regulovatelnými proudy. Teleskopický stojan je možné nastavit v rozmezí od 160 cm do 220 cm.Průměr: 5,6 cm. Materiál: hliník, ABS, PP.Zahradní sprchaPřenosnáStabilní stativSprchová hlavice: 5 regulačních proudových polohKompatibilní s běžnými hadicemiTeleskopický stojan 160 -220 cmKvalitní armaturaOdolnost proti koroziSnadná montáž a použitíZemní hrot Zahradní přenosná sprcha značky Kinzo Garden.

Zahradní přenosná sprcha – snadná montáž a použití, odolnost proti korozi – . ALU, ABS, polypropylen.

Tento neodolatelný produkt Zahradní přenosná sprcha od značky Kinzo Garden je dostupný momentálně za výhodnou cenu. V akci za 599 Kč.