Kabelka přes rameno

Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se... více informací »
Kabelka přes rameno
Značka: David Jones
559 Kč
Ověřit dostupnost
Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se...

Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se jedná o kabelku, která se nosí křížem (přes hlavu). Tím získáváte volné ruce, a přesto máte svoje věci stále pohodlně při sobě. K formálnějšímu oblečení ji však můžete nosit i na rameni. Malá kabelka přes rameno je velmi praktická a ideální pro každodenní nošení i do společnosti. Každé události vdechne ten správný šarm. Kabelka je vybavená dvěma kapsami na zip, do kterých se pohodlně vejdou vaše osobní věci. Část dlouhého ramenního popruhu tvoří stříbrný řetízek, který ještě zvyšuje elegantní vzhled kabelky. Crossbody kabelka2 hlavní kapsy na zipRamenní popruh řetízekStříbrné komponentyK nošení křížem nebo přes ramenoElegantní a pohodlnáMateriál: syntetická kůže. Rozměry: šířka 20 cm, výška 11 cm, hloubka 5 cm.  Kabelka přes rameno značky David Jones.

Kabelka přes rameno – k nošení křížem nebo na rameni, popruh řetízek, stříbrné komponenty – 2 hlavní kapsy na zip. koženka.

Akční produkt Kabelka přes rameno od top značky David Jones získáte zrovna ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 559 Kč.