Příchuť do SodaStream Mirinda LIGHT

Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrát... více informací »
Příchuť do SodaStream Mirinda LIGHT
Značka: SodaStream
139 Kč
Ověřit dostupnost
Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrát...

Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrát příchuť MIRINDA LIGHT pro Soda Stream.  Byl vyrobený podle originální receptury přímo pro Soda Stream. Přidáním nápojového koncentrátu do perlivé vody si snadno připravíte oblíbený nápoj, tak jak ho znáte. Koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. V opačném případě hrozí, že nápoj vypění a zanese vnitřní část výrobníku, což by mohlo vést k jeho poškození. Objem: 440 ml – pro přípravu až 9 litrů nápoje.Postup přípravy:Láhev s vychlazenou vodou vložte do výrobníku a připravte co nejvíce perlivou vodu. Láhev s hotovou perlivou vodou mírně nakloňte a opatrně přilijte z odměrky příslušné množství koncentrátu. Láhev uzavřete a opatrně ji v ruce promíchejte. Poté je nápoj připravený ke konzumaci. Doporučený poměr ředění je 1 díl koncentrátu na 19 dílů perlivé vody.Složení koncentrátu:voda, kyselina (citronová), stabilizátory (sodná sůl oktenyljantaranu škrobu, glycerolestery dřevných pryskyřic), regulátor kyselosti (citronany sodné, citronany draselné), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralosa), konzervant (benzoan sodný), barvivo (karoteny), antioxidant (kyselina askorbová).Výživové údaje na 100 ml hotového nápoje:energetická hodnota 3 kJ/ 1 Kcal, tuky 0 g, nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 0 g, z toho cukry 0,1 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g. Nápojový koncentrát pro Soda StreamPříchuť MIRINDA LIGHTPodle originální recepturySnadná příprava440 ml pro přípravu až 9 l nápojePoměr ředění – 1 díl koncentrátu/19 dílů perlivé vodyBez cukruNeobsahuje alergeny Příchuť do SodaStream Mirinda LIGHT značky SodaStream.

Příchuť do SodaStream Mirinda LIGHT – pro přípravu až 9 litrů nápoje – koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. .

Unikátní kus Příchuť do SodaStream Mirinda LIGHT od spolehlivé značky SodaStream snadno najdete zde teď za extra cenu! Produkt momentálně prodáváme za 139 Kč.