Norway dřevěná stolička s úložným prostorem, přírodní bílá

Kvalitní koupelnový koš na prádlo s čalouněným sedákem poskytuje dostatek prostoru pro skladování prádla.Romantický nádech... více informací »
Norway dřevěná stolička s úložným prostorem
Značka: WENKO
1 679 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní koupelnový koš na prádlo s čalouněným sedákem poskytuje dostatek prostoru pro skladování prádla.Romantický nádech...

Kvalitní koupelnový koš na prádlo s čalouněným sedákem poskytuje dostatek prostoru pro skladování prádla.Romantický nádech bíleného přírodního dřeva dělá z řady NORWAY ideální kombinaci funkčnosti a vkusu. Výsledkem speciální úpravy s regrindem je transparentní bílá barva, která je dokonale přizpůsobena venkovského stylu. Bílý povrch s patinou dodává domácnosti vintage kouzlo. Vyrobeno z pravého, masivního ořechového dřeva. Potah sedáku – 80% bavlna, 20% polyester / čalounění – 100% polyuretan (PU). Rozměry: Rozměry: (Š x V x H): 39 x 52 x 39 cm. Norway dřevěná stolička s úložným prostorem, přírodní bílá značky WENKO.

Kvalitní produkt Norway dřevěná stolička s úložným prostorem, přírodní bílá od známé společnosti WENKO najdete na našich stránkách teď právě levně. Nabídka od 1 679 Kč.