Bavlněné povlečení Provence – Levandule

Povlečení PROVENCE LEVANDULE zaručeně splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní spánek. Je velmi hebké na dotek a díky kvalitní bavlně se... více informací »
Bavlněné povlečení Provence - Levandule
Značka: Kvalitex
1 449 Kč
Ověřit dostupnost
Povlečení PROVENCE LEVANDULE zaručeně splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní spánek. Je velmi hebké na dotek a díky kvalitní bavlně se...

Povlečení PROVENCE LEVANDULE zaručeně splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní spánek. Je velmi hebké na dotek a díky kvalitní bavlně se vyznačuje i dlouhou životností. Je ušité s rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu.Materiál: 100% bavlna.Rozměry:povlak na polštářek: 40 x 40 cmjednolůžko: polštář 70 x 90 cm, přikrývka 140 x 200 cmdvoulůžko: polštář 2 ks 70 x 90 cm, přikrývka 220 x 200 cm Povlečení PROVENCE LEVANDULE100% bavlnaVarianty: polštářek, jednolůžko, dvoulůžkozipový uzávěrvyrobené v ČR Bavlněné povlečení Provence – Levandule značky Kvalitex.

Bavlněné povlečení Provence – Levandule – zipový uzávěr – . 100% bavlna.

Unikátní a žádaný kus Bavlněné povlečení Provence - Levandule od značky s tradicí a dobrou pověstí Kvalitex jednoduše najdete u nás nyní za outletovou cenu! Akční ceny od 1 449 Kč.