Canvit Biotin pro psy ochucené

Ochucené tablety pro psy podporující přirozenou obnovu srsti při línání a pro lesklou srst a zdravou pokožku.Vhodné pro psy do 25... více informací »
Canvit Biotin pro psy ochucené
Značka: Astoreo
139 Kč
Ověřit dostupnost
Ochucené tablety pro psy podporující přirozenou obnovu srsti při línání a pro lesklou srst a zdravou pokožku.Vhodné pro psy do 25...

Ochucené tablety pro psy podporující přirozenou obnovu srsti při línání a pro lesklou srst a zdravou pokožku.Vhodné pro psy do 25 kg: dlouhosrsté psy, bílé psy, línající psy a psy, u nichž je vyžadována vysoká kvalita srsti a perfektní vzhled.Komplex proaktivních látek (biotinu, zinku, vitamínů skupiny B a methioninu) podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků.Doporučujeme pro období výměny srsti u línajících psů.Složení: sušená laktóza, glukóza, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, sušené odstředěné mléko.Analytické složky: Hrubý protein 7 %, obsah tuku 1,6 %, hrubý popel 16,3 %, hrubá vláknina 1,3 %.Doporučené denní dávkování: 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa Canvit Biotin pro psy ochucené značky .

Canvit Biotin pro psy ochucené – – . .

Tento skvělý produkt Canvit Biotin pro psy ochucené s pečetí kvality od značky Astoreo jednoduše naleznete zde teď právě opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 139 Kč.