Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 4kg černá, dvojité švy

V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte Vašemu tréninku... více informací »
Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 4kg černá
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte Vašemu tréninku...

V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte Vašemu tréninku nové impulsy díky četným variantám cvičení.Ať už dynamické nebo statické cvičení: s moderní variantou klasického medicinbalu posilujete jak malé, tak i velké skupiny svalstva a trénujete sílu, výdrž a koordinaci.Vysoce kvalitní zpracování dodává Bravor Wall Ballu jeho masivnost, stabilní tvar a vyvážený balanc. Přesně tak jak vysoká je nárazová síla, Wall Ball absorbuje náraz a zachová si svůj tvar.Ať už doma, na tréninkové ploše nebo ve sportovním klubu – díky různým hmotnostním třídám je CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball vhodným sportovním nástrojem pro každou sportovní úroveň.Dostupné hmotnosti: 4kg, 3kg (10030700), 6kg (10030702), 9kg (10030703), 12kg (10030704).

Tento neodolatelný kus Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 4kg černá, dvojité švy od známé společnosti Capital Sports najdete nyní za akční cenu. Aktuálně v akci za 1 899 Kč.