Bavlněné povlečení Provence – Rose

Povlečení PROVENCE ROSE zaručeně splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní spánek. Je velmi hebké na dotek a díky kvalitní bavlně se... více informací »
Bavlněné povlečení Provence - Rose
Značka: Kvalitex
1 449 Kč
Ověřit dostupnost
Povlečení PROVENCE ROSE zaručeně splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní spánek. Je velmi hebké na dotek a díky kvalitní bavlně se...

Povlečení PROVENCE ROSE zaručeně splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní spánek. Je velmi hebké na dotek a díky kvalitní bavlně se vyznačuje i dlouhou životností. Je ušité s rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu.Materiál: 100% bavlna.Rozměry:povlak na polštářek: 40 x 40 cmjednolůžko: polštář 70 x 90 cm, přikrývka 140 x 200 cmdvoulůžko: polštář 2 ks 70 x 90 cm, přikrývka 220 x 200 cm Povlečení PROVENCE ROSE100% bavlnaVarianty: polštářek, jednolůžko, dvoulůžkozipový uzávěrvyrobené v ČR Bavlněné povlečení Provence – Rose značky Kvalitex.

Bavlněné povlečení Provence – Rose – zipový uzávěr – . 100% bavlna.

Tento akční kousek Bavlněné povlečení Provence - Rose s osvědčenou značkou Kvalitex můžete pořídit právě nyní na našich stránkách ve slevě! Nyní nakoupíte za 1 449 Kč.