Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10

Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s... více informací »
Iontový rozčesávací kartáč  BEURER HT 10
Značka: Beurer
649 Kč
Ověřit dostupnost
Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s...

Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s ionizační technologií je opravdový mistr hřebenů.Kartáč po stisknutí tlačítka vytváří záporné ionty, které neutralizují statický náboj ve vlasechZkrotí polétavé vlasy a brání vysychání vlasů, které v důsledku zůstávají hladké a leskléDíky povrchu soft touch se dobře drží v ruceAkrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesáváníStav nabití baterie lze kdykoliv zjistit pohledem na kontrolkuKartáč s malým, praktickým designem je ideální do kabelky a optimální na cestyVyrobeno německou společností Beurer Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 značky Beurer.

Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 – záporné ionty neutralizují statický náboj ve vlasech, akrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesávání – . plast.

Akční kousek Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 od skvělé značky Beurer snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce opravdu levně! V současnosti za 649 Kč.