Kabelka do ruky

Kabelka do ruky David Jones můžete díky dlouhým uchům nosit i na rameni nebo přes ruku. Zamilujete si praktické uspořádání... více informací »
Kabelka do ruky
Značka: David Jones
849 Kč
Ověřit dostupnost
Kabelka do ruky David Jones můžete díky dlouhým uchům nosit i na rameni nebo přes ruku. Zamilujete si praktické uspořádání...

Kabelka do ruky David Jones můžete díky dlouhým uchům nosit i na rameni nebo přes ruku. Zamilujete si praktické uspořádání kapes, do kterých se vejdou i dokumenty velikosti A4. Kabelka má hlavní kapsu uzavíratelnou na zip a proto budou vaše věci v bezpečí. Vnitřní část je vybavená postranními přihrádkami na mobil a drobnosti. Na přední i zadní straně jsou velké, ale šikovně skryté kapsy se zapínáním na patent. Pevná ucha jsou dostatečně dlouhá pro pohodlné nošení v ruce, přes ruku i na rameni. Do spodní části kabelky jsou vsazené kovové ochranné cvoky, které chrání kabelku před poškozením, pokud ji postavíte na zem.Kabelka do ruky i na ramenoProstorná a praktickáPohodlná a dostatečně dlouhá uchaDno chráněné kovovými cvokyKomponenty stříbrné barvyMateriál: syntetická kůže. Rozměry: šířka 36 cm, výška 26 cm, hloubka 16 cm. Délka uch: 59 cm. Kabelka do ruky značky David Jones.

Kabelka do ruky – kabelka do ruky i na rameno, dno chráněné stříbrnými cvoky, komponenty stříbrné barvy, dno chráněné stříbrnými cvoky – prostorná a praktická, místo pro formát A4. koženka.

Akční kus Kabelka do ruky od našeho předního výrobce David Jones lze sehnat právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 849 Kč.