Pampová tráva fluffy, růžová, 10 ks

Pampová tráva je tradičním prostředkem k vykouzlení skvělé domácí dekorace. Vyniká už jen svou velikostí. Ať už samostatně, nebo v kombinaci s... více informací »
Pampová tráva fluffy
Značka: Weltbild
169 Kč
Ověřit dostupnost
Pampová tráva je tradičním prostředkem k vykouzlení skvělé domácí dekorace. Vyniká už jen svou velikostí. Ať už samostatně, nebo v kombinaci s...

Pampová tráva je tradičním prostředkem k vykouzlení skvělé domácí dekorace. Vyniká už jen svou velikostí. Ať už samostatně, nebo v kombinaci s jinými sušenými květinami doplní každý styl. Tip: Stvoly pampové trávy mohou být trochu nadýchanější, pokud je po vybalení opatrně trochu rozvolníte prsty. Pro zachování tohoto objemnějšího tvaru a ochranu celé rostliny doporučujeme použít lak na vlasy. Trvanlivost: sušené květiny zůstávají krásné po dlouhou dobu, aniž byste se o ně museli starat. Dekorativní sušené rostliny by však neměly přijít do styku s vodou; vysoká vlhkost, jako například v koupelnách, může také ovlivnit jejich krásu nebo v horším případě způsobit jejich zničení. Zachovejte dekorativní barevné tóny sušených květin – neumisťujte je na prudké slunce u okna! Rozměry: délka 75 cm Pampová tráva fluffy, růžová, 10 ks značky Weltbild.

Oblíbený a akční produkt Pampová tráva fluffy, růžová, 10 ks od výrobce Weltbild snadno naleznete na našich stránkách pořád výhodně. Nyní za akční cenu 169 Kč.