Solární světlo Grundig s efektem plamene

Solární světlo Grundig s efektem plamene navodí v setmělé zahradě nevšední atmosféru. Světlo se během dne nabíjí solární energií a k jeho... více informací »
Solární světlo Grundig s efektem plamene
Značka: Grundig
179 Kč
Ověřit dostupnost
Solární světlo Grundig s efektem plamene navodí v setmělé zahradě nevšední atmosféru. Světlo se během dne nabíjí solární energií a k jeho...

Solární světlo Grundig s efektem plamene navodí v setmělé zahradě nevšední atmosféru. Světlo se během dne nabíjí solární energií a k jeho provozu tak není potřebná elektrická energie. Velmi jednoduše ho zapíchnete do země pomocí kolíku.Materiál: plast. Rozměry: průměr 9 cm, výška včetně kolíku 59 cm. Hmotnost: 208 g.Solární světloEfekt plameneBarva světla oranžová/žlutáDoba provozu 6 – 8 hodin na plné nabitíNapájení: baterie1x AA Ni-Mh, 1,2 V (součástí balení)30 LED diodKrytí IP44Energeticky úsporný režim osvětlení- automatické vypnutí během dne Solární světlo Grundig s efektem plamene značky Grundig.

Solární světlo Grundig s efektem plamene – energeticky úsporný režim osvětlení- automatické vypnutí během dne – . plast.

Unikátní a oblíbený kus Solární světlo Grundig s efektem plamene od známého výrobce Grundig jde získat momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 179 Kč.