Taburet s kapsami

Tato kostka je plná překvapení. Na jedné straně vypadá jako dřevěná bedna, ale je vyrobena z MDF a má polstrované sedadlo. Za... více informací »
Taburet s kapsami
Značka: Weltbild
589 Kč
Ověřit dostupnost
Tato kostka je plná překvapení. Na jedné straně vypadá jako dřevěná bedna, ale je vyrobena z MDF a má polstrované sedadlo. Za...

Tato kostka je plná překvapení. Na jedné straně vypadá jako dřevěná bedna, ale je vyrobena z MDF a má polstrované sedadlo. Za druhé ji můžete naplnit, protože víko je odnímatelné. Díky tomu do něj můžete uložit mnoho věcí: Časopisy, polštáře, deky na pohovku, občerstvení a mnoho dalšího. Na jedné straně stoličky jsou navíc dvě boční kapsy: praktické na časopisy, dálkové ovládání, svačinu… A stolička toho umí ještě víc: víko, tedy sedák, lze také otočit a použít jako podnos. Tím se stolička změní na malý stolek s odkládací plochou ve vzhledu dřeva. A pokud taburet nějakou dobu nebudete používat, můžete ji jednoduše složit na plocho a uložit, abyste ušetřili místo. Maximální zatížení: 150 kg Objem: cca 40 litrů Rozměry v sestaveném stavu: 38 x 38 x 38 cm Rozměry ve složeném stavu: 38 x 38 x 7 cm Taburet s kapsami značky Weltbild.

Neodolatelný výrobek Taburet s kapsami od kvalitní značky Weltbild můžete najít zde teď právě opravdu výhodně. Nabídky od 589 Kč.