Samonafukovací termo polštář (černý)

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým... více informací »
Samonafukovací termo polštář (černý)
Značka: WENKO
299 Kč
Ověřit dostupnost
Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým...

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým nebem, na hřištích nejsou pouze nepříjemné, ale také ne úplně zdravé. Polštář je super lehký (bez sáčku 143 g, s 157g) a díky své malé velikosti balení (cca 30 x 7,5 x 7,5 cm – sedací část cca 37 x 28,5x 3,5 cm) i super skladný. Vybalte, otočte ventil, počkejte krátkou dobu, zavřete ventil – a polštář je připraven k použití. Odolný vnější materiál (100% polyester) se snadno čistí vlhkým hadříkem. Samonafukovací termo polštář (černý) značky WENKO.

Tento kvalitní a levný kus Samonafukovací termo polštář (černý) od dodavatele s dlouholetou historií WENKO jednoduše můžete najít nyní za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 299 Kč.