Protiskluzový schůdek do koupelny, 3 ks

Vlézt do vany nebo z ní je pro mnoho seniorů nebo osob s tělesným omezením problém. Strach z pádu na kluzké podlaze je velký a stěna vany často... více informací »
Protiskluzový schůdek do koupelny
Značka: WENKO
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vlézt do vany nebo z ní je pro mnoho seniorů nebo osob s tělesným omezením problém. Strach z pádu na kluzké podlaze je velký a stěna vany často...

Vlézt do vany nebo z ní je pro mnoho seniorů nebo osob s tělesným omezením problém. Strach z pádu na kluzké podlaze je velký a stěna vany často představuje překážku, kterou je obtížné překonat. Přesto chtějí být lidé co nejdéle nezávislí, zejména ve velmi soukromé oblasti koupelny. Tento 10 cm vysoký schod do vany je skvělým pomocníkem. Mimořádně velká nášlapná plocha (35,6 x 45,7 cm) s protiskluzovou pohodlnou pěnovou podložkou a protiskluzové nožičky na spodní straně zajišťují maximální bezpečnost při nastupování a vystupování. Přidáním až 5 dalších stupňů, z nichž každý zvedne první stupeň o 5 cm (celková výška až 35 cm), můžete prakticky postavit schodiště. „Koupelová překážka“ je tak překonána mírným a bezpečným stoupáním. Schůdky do vany (rozměry: 38,1 x 48,3 x 10 cm) mají nosnost 190 kg a díky zářezům na bocích je lze snadno přepravovat. Sada 3 kusů v kartonové krabici. Protiskluzový schůdek do koupelny, 3 ks značky WENKO.

Akční produkt Protiskluzový schůdek do koupelny, 3 ks od kvalitního výrobce WENKO jednoduše naleznete tady a teď za akční cenu. Nabídka již od 1 999 Kč.