Klarstein Brooklyn 23 Slim, chladnička, LED, plastová vložka, skleněné dveře

Designové chlazení: Mini chladnička Brooklyn 23 Slim z Klarstein poskytne vašim lihovinám a nápojům ideální teplotu a díky svému štíhlému designu... více informací »
Klarstein Brooklyn 23 Slim
Značka: Klarstein
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Designové chlazení: Mini chladnička Brooklyn 23 Slim z Klarstein poskytne vašim lihovinám a nápojům ideální teplotu a díky svému štíhlému designu...

Designové chlazení: Mini chladnička Brooklyn 23 Slim z Klarstein poskytne vašim lihovinám a nápojům ideální teplotu a díky svému štíhlému designu se vejde kamkoli. Chladnička Brooklyn 23 Slim zaujme svým vnitřním prostorem o objemu 23 litrů, ať už se jedná o pultovou chladničku v kuchyni nebo mini chladničku do kanceláře. Díky flexibilní polici ji můžete naplnit až 8 lahvemi. S provozním hlukem pouhých 26 dB je tichá. Tenká, kompaktní a tichá: Minibar Brooklyn 23 Slim od společnosti Klarstein.

Kvalitní a levný výrobek Klarstein Brooklyn 23 Slim, chladnička, LED, plastová vložka, skleněné dveře od značky s dlouholetou historií Klarstein jednoduše naleznete tady za akční cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 999 Kč.