Dekorační sloup kmen stromu

Vypadá jako dekorativně zvětralý kmen stromu a je skvělou dekorací do obývacího pokoje, vstupního prostoru, na balkon apod.... více informací »
Dekorační sloup kmen stromu
Značka: Weltbild
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vypadá jako dekorativně zvětralý kmen stromu a je skvělou dekorací do obývacího pokoje, vstupního prostoru, na balkon apod....

Vypadá jako dekorativně zvětralý kmen stromu a je skvělou dekorací do obývacího pokoje, vstupního prostoru, na balkon apod. Pěkné také jako velmi zvláštní nápad na dárek! V závislosti na ročním období a náladě: Integrovaná mísa čeká na kreativní osázení a ozdobení – lesklými koulemi, svíčkami, pohádkovými světýlky… Tip na dekoraci: Naplňte misku vodou a umístěte na ni plovoucí svíčky – ve večerních hodinách to bude nádherná atrakce pro oči. Sloup Kořenové dřevo je vyroben z litého kamene odolného proti povětrnostním vlivům: pro vnitřní i venkovní použití. Integrovaná miska, vodotěsná. Rozměry: výška 71 cm, Ø mísy 38 cm Dekorační sloup kmen stromu značky Weltbild.

Kvalitní produkt Dekorační sloup kmen stromu pocházející od značky Weltbild jednoduše seženete zde nyní za akční cenu! Právě lze objednat jen za 1 999 Kč.