Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless

Příjemný poslech i telefonování bez zamotaných kabelů vám umožní Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless. Sluchátka poprvé... více informací »
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless
Značka: Xiaomi
599 Kč
Ověřit dostupnost
Příjemný poslech i telefonování bez zamotaných kabelů vám umožní Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless. Sluchátka poprvé...

Příjemný poslech i telefonování bez zamotaných kabelů vám umožní Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless. Sluchátka poprvé jednoduše spárujete s vaším zařízením. Poté se již pokaždé a samy automaticky připojí po vyjmutí z pouzdra. Jsou vybavené režimem Single-Ear pro používání pouze jednoho sluchátka. V takovém případě není nutné je znovu párovat se zařízením. Sluchátka jsou velmi příjemná díky své nízké hmotnosti. Jedno sluchátko váží pouhých 41 gramů. Ovládají se jedním tlačítkem. Dvojitým kliknutím na tlačítko aktivujete hlasového asistenta, který je vždy připravený pomoci.Výdrž nabitého pouzdra až 12 hod. Výdrž baterie sluchátek na jedno nabití až 4 hod.Celková hmotnost: 35,4 g. Rozměry sluchátka: 2,66 x 1,64 x 2,16 cm. Rozměry pouzdra: 6,2 x 4 x 2,72 cm.Bez zbytečných kabelůErgonomický designLehké a pohodlné pro ušiVylepšená stabilitaJednoduché spárování s BluetoothKapacita sluchátka 43 mAhKapacita pouzdra 300 mAhOvládání tlačítkemDosah 10 mHlasový asistentVýdrž baterie sluchátek na jedno nabití: 4 hodVýdrž baterie pouzdra 12 hodDoba nabíjení sluchátek 1,5 hodDoba nabíjení pouzdra 2 hodBluetooth profil: HFP/A2DP/1-150/AVRC0Balení obsahuje: pouzdro, sluchátka s nástavcem velikosti M, ušní nástavce velikosti S/L, uživatelský manuál Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless značky Xiaomi.

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless – kapacita sluchátka 43 mAh, kapacita pouzdra 300 mAh – . plast.

Tento velmi žádaný výrobek Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless od známého výrobce Xiaomi snadno můžete sehnat tady a teď za výborné peníze! Právě lze objednat jen za 599 Kč.