Pánev na smažení Michelino

Mít v kuchyni kvalitní pánev na smažení Michelino je skutečná výhra. Díky nepřilnavému povrchu se žádný pokrm nepřipálí. Vnitřní strana je... více informací »
Pánev na smažení Michelino
Značka: Astoreo
499 Kč
Ověřit dostupnost
Mít v kuchyni kvalitní pánev na smažení Michelino je skutečná výhra. Díky nepřilnavému povrchu se žádný pokrm nepřipálí. Vnitřní strana je...

Mít v kuchyni kvalitní pánev na smažení Michelino je skutečná výhra. Díky nepřilnavému povrchu se žádný pokrm nepřipálí. Vnitřní strana je potažena kvalitní a nepřilnavou mramorovou vrstvou. Rukojeť má měkký a protiskluzový povrch. Rozměry: průměr 24 cm. Je vhodná pro všechny typy varných desek, včetně indukčních. Pánev na smažení MichelinoNepřilnavý povrch – pokrm se nepřipékáVhodná pro všechny typy varných desek: elektrické, plynové, indukční i sklokeramické deskyZ výroby šetrné k životnímu prostředíSnadno se čistí a je vhodná do myčkyVyrobeno v Německu Pánev na smažení Michelino značky Astoreo.

Pánev na smažení Michelino – rukojeť má měkký a příjemný protiskluzový povrch – . .

Kvalitní produkt Pánev na smažení Michelino od top značky Astoreo je k dispozici aktuálně na webu za nejnižší cenu! Cena od 499 Kč.