Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO

Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO je připravena kdykoliv k použití. Nejen, že vrátí vašemu zrcadlu čistý vzhled, ale... více informací »
Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO
Značka: WENKO
599 Kč
Ověřit dostupnost
Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO je připravena kdykoliv k použití. Nejen, že vrátí vašemu zrcadlu čistý vzhled, ale...

Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO je připravena kdykoliv k použití. Nejen, že vrátí vašemu zrcadlu čistý vzhled, ale zároveň drží jako přibitá bez vrtání a lepení. Součástí balení je vakuová pumpička, díky které připevníte montážní adaptér ve vteřině na jakýkoliv hladký a čistý povrch. Adaptér můžete snadno sundat a přemístit, aniž by po sobě zanechal stopu.Nosnost: 33 kg. Materiál: pochromovaná ocel. Rozměry: 2 x 25 x 16 cm. Hmotnost: 385 g. Vyrobila německá společnost Wenko.Samodržící stěrka na zrcadloBez lepení a vrtáníRychlá montáž pomocí vakuové pumpičky (součástí balení)Lze snadno přemisťovatNezanechává stopyNosnost 33 kg Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO značky Wenko.

Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO – samodržící, rychlá a jednoduchá montáž, nezanechává stopy, nosnosr 33 kg – . nerezová ocel.

Hodně povedený výrobek Samodržící stěrka na zrcadlo WENKO od skvělé a známé značky Wenko máte možnost pořídit zde teď právě trvale výhodně! Aktuálně v akci od 599 Kč.