Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm

Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm využijete k pěstování sazenic, bylinek a malých teplomilných rostlin. Tento malý skleník vytváří... více informací »
Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51
Značka: Prosperplast
269 Kč
Ověřit dostupnost
Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm využijete k pěstování sazenic, bylinek a malých teplomilných rostlin. Tento malý skleník vytváří...

Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm využijete k pěstování sazenic, bylinek a malých teplomilných rostlin. Tento malý skleník vytváří sazenicím ideální podmínky pro růst. Transparentní víko s ventilačními otvory zabraňuje zapařování rostlin a chrání je před škůdci. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa. Součástí balení je miska, zavlažovací miska pro květináče a polykarbonátové víko.Rozměry: délka 51,5 cm, šířka 19,6 cm, výška 18,5 cm.Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSEDélka 51,5 cmPro pěstování sazenicTransparentní polykarbonátové víko s ventilačními otvoryPřenosný Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm značky Prosperplast.

Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm – k pěstování sazenic a malých rostlin, ventilační otvory, ochrana před škůdci, transparentní víko – . plast.

Nejprodávanější výrobek Sadbovač RESPANA TABLE GREENHOUSE 51,5 cm od společnosti se zárukou kvality Prosperplast můžete pořídit na našich stránkách nyní napořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 269 Kč.