Samonafukovací cestovní termo polštář

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým... více informací »
Samonafukovací cestovní termo polštář
Značka: WENKO
259 Kč
Ověřit dostupnost
Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým...

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým nebem, na hřištích nejsou pouze nepříjemné, ale také ne úplně zdravé. Polštář je super lehký (bez sáčku 143 g, s 157g) a díky své malé velikosti balení (cca 30 x 7,5 x 7,5 cm – sedací část cca 37 x 28,5x 3,5 cm) i super skladný. Vybalte, otočte ventil, počkejte krátkou dobu, zavřete ventil – a polštář je připraven k použití. Odolný vnější materiál (100% polyester) se snadno čistí vlhkým hadříkem. Samonafukovací cestovní termo polštář značky WENKO.

Unikátní kus Samonafukovací cestovní termo polštář od kvalitního výrobce WENKO můžete sehnat právě zde opravdu levně. Nyní zakoupíte za 259 Kč.