Zahradní úložný box BOARDEBOX

Zahradní úložný box BOARDEBOX v dřevěném vzhledu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita zajistí, že do... více informací »
Zahradní úložný box BOARDEBOX
Značka: Prosperplast
929 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní úložný box BOARDEBOX v dřevěném vzhledu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita zajistí, že do...

Zahradní úložný box BOARDEBOX v dřevěném vzhledu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita zajistí, že do něj pohodlně uložíte polstrování, přehozy, přikrývky, polštářky, hračky pro děti a další zahradní potřeby. Uchráníte je tak před deštěm, prachem a přímým sluncem. Box je vyrobený z lehkého, odolného plastu a nevyžaduje žádnou údržbu. Snadno ho opatříte i visacím zámkem, pro ještě větší zabezpečení. Objem: 290 l. Rozměry: délka 116 cm, šířka 43,3 cm, výška 55 cm.Praktický a lehkýPro snadné uložení podušek, dek, přehozů, polštářů nebo hračekOchrana před nepříznivým počasímOdolný a bezúdržbový plastVelký úložný prostor Zahradní úložný box BOARDEBOX značky Prosperplast.

Zahradní úložný box BOARDEBOX – odolný a bezúdržbový plast – . plast.

Tento kvalitní a žádaný kus Zahradní úložný box BOARDEBOX od dodavatele se skvělou pověstí Prosperplast máte možnost najít zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Levně za 929 Kč.