Vibrační válec MSG 120

Vibrační válec MSG 120 je univerzální masážní pomůcka, která je ideální pro použití při uvolňovacích technikách, při posílení středu... více informací »
Vibrační válec MSG 120
Značka: VitalPeak
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vibrační válec MSG 120 je univerzální masážní pomůcka, která je ideální pro použití při uvolňovacích technikách, při posílení středu...

Vibrační válec MSG 120 je univerzální masážní pomůcka, která je ideální pro použití při uvolňovacích technikách, při posílení středu těla nebo pro lepší svalovou integraci. Válec má měkčený povrch s výstupky a umožňuje přesnější stimulaci svalů. Masáže díky tomu snadno uvolní svalové napětí a zlepší krevní oběh. Vyberete si ze 3 úrovní intenzity. Přístroj je vybavený bezpečnostní pojistkou, která se aktivuje po 15 minutách provozu a válec se automaticky vypne.Rozměry: průměr 15 cm, délka 34 cm. Hmotnost: 1812 g. Vibrační válec MSG 120Univerzální masážní pomůckaPro cvičení i relaxaciIdeální na jóguMěkčený povrch s výstupky3 úrovně intenzityVibraceBezpečnostní pojistkaOdolná konstrukceIntegrovaná baterieNapájení síťové i bateriovéNabíjecí adaptér součástí baleníVýkon 18 W Vibrační válec MSG 120 značky VitalPeak.

Vibrační válec MSG 120 – měkčený povrch s výstupky, 3 úrovně intenzity, bezpečnostní pojistka – . měkčený plast.

Zlevněný produkt Vibrační válec MSG 120 od výrobce s dlouholetou historií VitalPeak pohodlně seženete v naší nabídce za příznivou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 999 Kč.