Ratanový set Valenzia

Náš balkónový ratanový set Valenzia je elegantním a pohodlným řešením pro všechny menší prostory a dopřeje Vám nový způsob... více informací »
Ratanový set Valenzia
Značka: Doppler
7 259 Kč
Ověřit dostupnost
Náš balkónový ratanový set Valenzia je elegantním a pohodlným řešením pro všechny menší prostory a dopřeje Vám nový způsob...

Náš balkónový ratanový set Valenzia je elegantním a pohodlným řešením pro všechny menší prostory a dopřeje Vám nový způsob relaxace a odpočinku. Jeho stabilní ocelová konstrukce zaručuje pevnost a je opletena kvalitním umělým ratanem ve světlém dekoru.  Set Valenzia je díky použitým materiálům, a ošetřením konstrukce práškovým nástřikem proti korozi, odolný povětrnostním vlivům a nenáročný na údržbu. Pro Vaše pohodlí jsou křesla vybavena polstry v krémové barvě s potahem ze 100% polyesteru o síle cca 5 cm.  Rozměry setu Valenzia křeslo: : š: 44 x h: 51 x v:70 cm, stůl:  š: 50 x d: 65 x v:73 cm. Ratanový set Valenzia značky Doppler.

Ratanový set Valenzia – ošetření konstrukce práškovým nástřikem proti korozi, odolný povětrnostním vlivům, nenáročný na údržbu – . ocel, umělý ratan, textilní polštáře.

Tento výjimečný výrobek Ratanový set Valenzia od známého předního výrobce Doppler snadno získáte v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 7 259 Kč.