Led vánoční vláček s příslušenstvím, ii.jakost

Zábava začíná stavbou. Nejprve se naplánuje trasa, sestaví se koleje, pak se umístí značky a světla, stromy, závory a zastávky. Cesta vlakem může... více informací »
Led vánoční vláček s příslušenstvím
Značka: Weltbild
699 Kč
Ověřit dostupnost
Zábava začíná stavbou. Nejprve se naplánuje trasa, sestaví se koleje, pak se umístí značky a světla, stromy, závory a zastávky. Cesta vlakem může...

Zábava začíná stavbou. Nejprve se naplánuje trasa, sestaví se koleje, pak se umístí značky a světla, stromy, závory a zastávky. Cesta vlakem může začít. Když se parní lokomotiva rozjede, můžete obdivovat skvělé efekty: rozsvítí se barevná světla a jízdu doprovází typické železniční zvuky. V sadě: Lokomotiva a 4 železniční vozy z plastu, bohatě propracované v nostalgickém stylu 10 dílů kolejí, rovných i zakřivených, které se zapojují dohromady 2 zastávky + čekárna s občerstvením (lze spojit v jednu velkou stanici) 7 znaků/signálů 4 stromy Lokomotiva s přihrádkou na baterie (3 x AA, nejsou součástí dodávky) a vypínačem. Nevhodné pro děti do 3 let. Jedná se o 2.jakost, mašinka nekouří, což nijak nevadí v provozu vláčku. Led vánoční vláček s příslušenstvím, ii.jakost značky Weltbild.

Unikátní a oblíbený produkt Led vánoční vláček s příslušenstvím, ii.jakost od značky s dobrým jménem Weltbild jednoduše můžete pořídit nyní za super peníze. Aktuálně za super cenu 699 Kč.