VitalBite dušené filetky

100% kompletní psí krmiva VitalBite balená v praktických kapsičkách obsahují 82 % masa a živočišných produktů v... více informací »
VitalBite dušené filetky
Značka: Astoreo
130 Kč
Ověřit dostupnost
100% kompletní psí krmiva VitalBite balená v praktických kapsičkách obsahují 82 % masa a živočišných produktů v...

100% kompletní psí krmiva VitalBite balená v praktických kapsičkách obsahují 82 % masa a živočišných produktů v kouscích.Kapsičky si uchovávají čerstvost šťavnatých kousků masa spolu s cennými vitamíny a minerály.Vitamín E, biotin a zinek zajišťují, že váš mazlíček má zdravou kůži a lesklou srst, zatímco inulin je druhem probiotické vlákniny, která podporuje optimální trávení.Kapsičky obsahují vše, co váš dospělý pes potřebuje, bez přidaných barviv a umělých příchutí.Složení: maso a výrobky živočišného původu (4% kuřecí), bílkovinové extrakty rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry. maso a výrobky živočišného původu (4%hovězí), bílkovinové extrakty rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 8%, tuk 5%, popel 2%, vláknina 0,4%. VitalBite dušené filetky značky .

VitalBite dušené filetky – – . .

Tento velmi žádaný výrobek VitalBite dušené filetky od dodavatele zboží Astoreo naleznete zrovna dnes se slevou. Nabídky již od 130 Kč.