Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm

Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm má dokonalý vzhled betonu a přesto je vyrobený z odolného plastu. Součástí květináče je... více informací »
Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm
Značka: Prosperplast
469 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm má dokonalý vzhled betonu a přesto je vyrobený z odolného plastu. Součástí květináče je...

Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm má dokonalý vzhled betonu a přesto je vyrobený z odolného plastu. Součástí květináče je vyjímatelný vnitřní vklad a ocelové lanko k zavěšení.Rozměry: průměr 37 cm, výška 21,8 cm. Objem: 9 l. Hmotnost: 1100 g.Květináč BETON BOWL WSPrůměr 37 cmVyjímatelný vkladOcelové lanko k zavěšeníBetonový vzhledObjem 9 l Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm značky Prosperplast.

Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm – odolný plast, betonový vzhled, vyjímatelný vnitřní vklad, ocelové lanko k zavěšení – . plast, ocel.

Nejprodávanější produkt Květináč s vkladem a ocel. lankem BETON BOWL WS 37 cm od skvělého a známého výrobce Prosperplast seženete již dnes za nejnižší cenu! Levně za cenu 469 Kč.