Ubrus květinová louka, 85 x 85 cm

Přírodní idylka na stůl. Ubrus „květinová louka“ promění během chvilky stůl na tabuli snů. Nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro... více informací »
Ubrus květinová louka
Značka: Weltbild
299 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní idylka na stůl. Ubrus „květinová louka“ promění během chvilky stůl na tabuli snů. Nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro...

Přírodní idylka na stůl. Ubrus „květinová louka“ promění během chvilky stůl na tabuli snů. Nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro každý den – skvěle upoutá a vytváří tak dobrou náladu na stole v každém ročním období. Jemný motiv vás uchvátí: na decentním krémově-bílém pozadí kvetou krásné levandule, tulipány a růžové sasanky, malá beruška skotačí na listí a barevní motýli kolem šťastně poletují. Nádherná letní idyla. Ubrus „květinová louka“: krémově bílá, s květinovým motivem přírody jako barevný tisk, ze 100 % bavlny, praní při 30 °C. Ubrus květinová louka, 85 x 85 cm značky Weltbild.

Vysoce kvalitní produkt Ubrus květinová louka, 85 x 85 cm od kvalitního výrobce Weltbild pohodlně pořídíte právě za zcela nejnižší cenu! Ve skvělé akci za 299 Kč.