Selfie tyč Xiaomi se stativem

Selfie tyč Xiaomi se stativem dovoluje použití dlouhých expozičních časů při focení. Oceníte to zejména při focení v noci,... více informací »
Selfie tyč Xiaomi se stativem
Značka: Xiaomi
599 Kč
Ověřit dostupnost
Selfie tyč Xiaomi se stativem dovoluje použití dlouhých expozičních časů při focení. Oceníte to zejména při focení v noci,...

Selfie tyč Xiaomi se stativem dovoluje použití dlouhých expozičních časů při focení. Oceníte to zejména při focení v noci, časosběrné fotografii, natáčení videa apod. Je vyrobena z lehké a pevné hliníkové slitiny se stabilními nohami pro tripod (stativ). Samostatná Bluetooth spoušť lze jednoduše vyjmout z rukojeti. Pohodlnou manipulaci doplňuje otočný mechanismus pro 360 °C.Rozměry: 4,5 x 4,95 x 19 cm. Hmotnost: 155 g.Lehká a přenosná selfie tyčTripod (stativ) se stabilními nohamiIdeální pro noční focení, natáčení videí, časosběrné fotografieLehká a pevná hliníková slitinaSamostatná vyjímatelná spoušťOtočný mechanismus pro 360 °CProtiskluzová úprava rukojetiPro telefony o šířce 56 – 89 mmKompatibilní s Android 4.3 nebo iOS 5.0 a vyššíBluetooth 3.0Rozhraní micro USB Selfie tyč Xiaomi se stativem značky Xiaomi.

Selfie tyč Xiaomi se stativem – otočný mechanismus pro 360 °C, protiskluzová úprava rukojeti, pro telefony o šířce 56 – 89 mm – . plast.

Unikátní a žádaný produkt Selfie tyč Xiaomi se stativem od našeho předního výrobce Xiaomi naleznete u nás teď za příznivou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč.