Solární záhradní zápich pampeliška, 3 ks

Jakmile zapadne slunce, tyto tři zahradní zápichy vás okouzlí svým jemným světelným kouzlem. Na každé z těchto kovových... více informací »
Solární záhradní zápich pampeliška
Značka: Weltbild
599 Kč
Ověřit dostupnost
Jakmile zapadne slunce, tyto tři zahradní zápichy vás okouzlí svým jemným světelným kouzlem. Na každé z těchto kovových...

Jakmile zapadne slunce, tyto tři zahradní zápichy vás okouzlí svým jemným světelným kouzlem. Na každé z těchto kovových pampelišek svítí teplým světlem celých 120 LED diod. Ty jsou připevněny k jemným drátkům stříbrné barvy, které lze ohýbat do kulovitého tvaru. Protože je každá zahradní zástrčka vybavena vlastním solárním panelem, máte při úpravě naprostou volnost. Zapíchněte u cesty nebo u vchodu, na záhoně nebo na trávníku, v balkonovém truhlíku nebo v květináči… Vyberte to nejsvětlejší místo. S hrotem pro zapíchnutí do země. Rozměry: výška 80 cm, Ø rozvinuté cca 26 cm. Solární záhradní zápich pampeliška, 3 ks značky Weltbild.

Tento výjimečný produkt Solární záhradní zápich pampeliška, 3 ks od společnosti Weltbild snadno pořídíte na našich stránkách téměř zdarma! Nabídka od 599 Kč.