Láhev se sítkem, 750 ml, zelená

Chytrá láhev s aromatickou vložkou pro zdravé pití! Ať už na kole, při sportu nebo jen tak při cestování, čerstvá ochucená voda přijde vždy... více informací »
Láhev se sítkem
Značka: Weltbild
129 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrá láhev s aromatickou vložkou pro zdravé pití! Ať už na kole, při sportu nebo jen tak při cestování, čerstvá ochucená voda přijde vždy...

Chytrá láhev s aromatickou vložkou pro zdravé pití! Ať už na kole, při sportu nebo jen tak při cestování, čerstvá ochucená voda přijde vždy vhod. Záleží jen na vás, čím naplníte sítko, ve vodě se pak plně rozvine aroma bylin, limetky či ovoce. Pro přírodní ovocné nápoje bez umělých přísad. Vzduchový otvor proti podtlaku při pití. Se 100 % těsnícím uzávěrem. Včetně odklopného držadla. Neobsahuje BPA. Vhodné do myčky. Objem: 750 ml Materiál: umělá hmota, silikon Rozměry: Ø 7 cm, výška 23 cm Láhev se sítkem, 750 ml, zelená značky Weltbild.

Tento nejprodávanější výrobek Láhev se sítkem, 750 ml, zelená od výrobce se skvělou pověstí Weltbild pohodlně pořídíte tady teď právě opravdu levně. Nyní získáte od 129 Kč.